• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Моніторинг і оцінка превентивної освіти дітей і молоді
АНКЕТА для керівників навчальних закладів на виконання «Комплексної обласної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції лікування, догляду та підтримки, ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД в Луганській області на 2009-2013 роки»
Матеріали обласної науково-практичної конференції " Сучасні методи і технології профілактики вживання психоактивних речовин в підлітковому середовищі і пропаганда здорового способу життя" (20.11.2013 р.)
13 вересня 2013 р. було проведено обласний інструктивно-методичний семінар «Організація освітньої діяльності з основ здоров’я в новому навчальному році» та «Державний стандарт базової та середньої освіти. Освітня галузь «Основи здоров’я і фізична культура» в основній школі»» для керівників міськ(рай) методоб’єднань учителів навчального предмета «Основи здоров’я».
Програмою заходу було передбачено розгляд питань щодо впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, створення необхідних умов для ефективного навчання предмета «Основи здоров’я». Учасники семінару також обговорили проблеми впровадження якісної превентивної освіти в навчальних закладах та шляхи щодо їх вирішення.
Педагоги також мали нагоду дізнатися про можливості співпраці з центром соціальних служб та координаційною радою з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Луганської області. З приводу вищезазначеного виступили Мурашкевич Олексій Анатолійович, к.п.н. начальник відділу молодіжних програм Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень та Загайнова Олена Григорівна, керівник МРГ, завідувачка відділу організаційної, профілактичної роботи та моніторингу Луганського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.
Розподіл літератури
ШКОЛА ДРУЖНЯ ДО ДИТИНИ
ПРЕВЕНТИВНА ОСВІТА (03.04.2013-семінар)
Громадською радою при МОНмолодьспорту проведено круглий стіл «Аналіз програм здорового способу життя, профілактики ризикованої поведінки та ВІЛ/СНІДу в системі освіти України»
Перелік основних заходів у процесі впровадження нових проектів з проблем протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та забезпечення європейських стандартів якісної превентивної освіти за підтримки Європейського Союзу та Глобального Фонду

З метою забезпечення виконання завдань Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки Міністерство освіти і науки, молоді та спорту спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Дитячий фонд здоров’я через освіту» розпочинають впровадження проектів за підтримки Глобального Фонду та Європейського Союзу.

12–17 листопада 2012 року м. Київ відбувся Всеукраїнський семінар з питань планування, впровадження, моніторингу та оцінки зазначених проектів, в якому взяли участь представники управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій та інститутів післядипломної педагогічної освіти. Координатором програм «Партнерство на національному і регіональному рівнях задля забезпечення дієвості освітнього сектора у протидії епідемії ВІЛ/СНІДу» в Луганській області Міністерством освіти, науки, молоді та спорту України визначено методиста кафедри управління освітою Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ізюмську Тетяну Олександрівну.
Учасники наради обговорили спільні проблеми з впровадження якісної превентивної освіти у навчальних закладах та ідеї щодо їх вирішення, сформулювали пропозиції до плану спільних дій щодо реалізації завдань проектів за підтримки Європейського Союзу і Глобального фонду.
Під час семінару були визначені основні завдання проектів за підтримки Глобального фонду і Європейського Союзу, спрямовані на виконання завдань Загальнодержавної програми та кроки щодо їх реалізації, питання залучення молоді та батьків до реалізації профілактичних програм з репродуктивного здоров’я та статевого виховання.
/Files/images/realiz_prog.png
Відомості про методистів, відповідальних за навчальний предмет "Основи здоров’я"
Лист Всеукраїнська мережа шкіл сприяння та культури здоров’я:

Додаток 2

ЗНЗ України профілактичні програми реалізуються через:

проекти професійного розвитку:
“ Захисти себе від ВІЛ “;
“ Школа проти СНІДу “;
“ Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу “ (18 годин)
зональні семінари підготовки вчителів на засадах розвитку життєвих навичок (40 годин)
додаткові курси підвищення кваліфікації(за фаховим модулем)

Нормативно-правові документи з превентивної освіт
Всеукраїнське моніторингове дослідження -"Рухова активність ІІІ етап"
Кількість педагогів, підготовлених за методикою розвитку життєвих навичок
Всеукраїнський конкурсу-захист сучасної моделі навчального закладу – "Школи сприяння здоров’ю"
Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я

Анкета для керівників навчальних закладів

Кiлькiсть переглядiв: 1160

Коментарi

Новини

Опитування

Чи зручно Вам користуватися сайтом?

Календар

Попередня Вересень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930